Filozofia
Produkty
Referencie
kontakt

creative web studio

Naša filozofia

 

 

originálny a nekonvenčný dizajn

 

Potrebujete originálne webové prezentácie, odlišné od šablónového štandardu? Prezentácie, ktoré sú iné, ktoré zaujmú na prvý pohľad? Hľadáte originálny a štýlový firemný look, vrátane loga alebo interiérového riešenia? Potom hľadáte práve nás.

 

skutočná jednoduchosť

 

Našim heslom je: "Počítače slúžia človeku, nie človek počítačom!" Preto pri vývoji našich stránok kladieme dôraz na jednoduchosť, funkčnosť a intuitívnosť. Dobrý "interface design" ušetrí mnoho času Vám alebo Vašim klientom.

 

softvér šitý na mieru

 

Zákazníkom ponúkame širokú škálu produktov šitých na mieru: redakčné systémy, e-shopy, skladové evidencie atd. Uvítame každú požiadavku. Vypracujeme analýzu Vášho problému. Dokážeme tiež nadviazať na už zabehnuté informačné systémy. Vyvíjame riešenia od maličkých komunitných webov po firemné informačné systémy.

 

flexibilita a podpora

 

Realita sa nie vždy zhoduje s predpokladmi a plánmi. Naši klienti rastú a ich požiadavky sa menia v čase. Preto pred "striktnou špecifikáciou" dávame prednosť otvorenému vývoju, testovaniu a živému dialógu (zásady Agile Software Development). Život je zmena a my dokážeme na túto zmenu pohotovo reagovať.

 

komplexné služby

 

Naše služby sa neobmedzujú len na webdesign. Súčasťou môžu byť komplexné reklamné a dizajnové riešenia, poradenstvo a analýza, systémová integrácia, zaškolenie atď.

 

prijateľné ceny

 

Poskytujeme špičkové služby za prijateľné ceny. Informačné systémy staviame na open-source technológiách, čím získavame jednoznačný náskok.

 

cutting edge / open-source

 

Sme na technologickej špici vývoja a sme jej súčasťou. Používame postmoderný programovací jazyk Ruby a revolučné frameworky Rails a jQuery. Opierame sa o stabilné open-source technológie ako aj svoje vlastné systémy. Na Slovensku sme jednou z mála firiem špecializujúcich sa striktne na Ruby on Rails, čím získavame náskok pred konkurenciou.

Vyvíjame

 

 

SVK  
ENG  

POZRITE SI PROMO VIDEO

 

 

 

Ruby on Rails

 

 

 

Ruby Language

 

 

 

Adobe Flash

 

 

jQuery

 

 

 

MySQL

stylez.sk

creative web design

telefón.SK +421 905 901 085
telefón.CZ +420 777 074 730

obchod: stylez@stylez.sk
podpora: suppport@stylez.sk

ICQ: 209 475 817